Ons team

Wat is een team? Simpel gezegd: minder van mij en meer van wij.

Bovenste rij (staand) v.l.n.r.: Pauline Perdok, Cobie Tüzün, Heleen Oudshoorn, Heleen Reitsma, Ger van Egmond, Willem Kuijt, Jaap Hoek, Marianne Blok, Pauline Heutink, Kees Westhuis, Ina , Lotte van den Oever, Laura van Rijn, (daaronder:) Anette van Duijn, Alinda van Duijn, (daaronder:) Willy Hoogerdijk.

Onderste rij (zittend) v.l.n.r.: Anja van der Plas, Mirella Hoek, Grieteke Nijgh, Maartje Kuijt, Anna Visser, Trude Haasnoot, Jannette Veerman, Jannet van Reeuwijk.

Jannette Veerman

Groep 1/2a

Jannette.Veerman@prohles.nl

Geerke van der Meij

Groep 1/2a

Geerke.vanderMeij@prohles.nl

Trude Haasnoot

Groep 1/2b

Trude.Haasnoot@prohles.nl

Ineke Hoogendoorn

Groep 1/2b & plusgroepen

Ineke.Hoogendoorn@prohles.nl

Jannet van Reeuwijk

Groep 1c

Jannet.vanReeuwijk@prohles.nl

Anette van Duijn

Groep 1c

Anette.vanDuijn@prohles.nl

Mirella Hoek

Onderwijsassistent gr 1-2

Mirella.Hoek@prohles.nl

Pauline Perdok

Groep 3a

Pauline.Perdok@prohles.nl

Maartje Kuijt

Groep 3

Maartje.Kuijt@prohles.nl

Alinda van Duijn

Onderwijsassistent gr 3 en 4

Alinda.vanDuijn@prohles.nl

Anna Visser

Groep 4

Anna.Visser@prohles.nl

Cobie Tüzün

Groep 4

Cobie.Tuzun@prohles.nl

Pauline Heutink

Groep 5

Pauline.Heutink@prohles.nl

Laura van Rijn

Groep 5 & IB-er gr. 5-6

Laura.vanRijn@prohles.nl

Grieteke Nijgh

Groep 6

Grieteke.Nijgh@prohles.nl

Willy Hoogerdijk

Groep 6

Willy.Hoogerdijk@prohles.nl

Willem Kuijt

Groep 7

Willem.Kuijt@prohles.nl

Lotte van den Oever

Groep 7

Lotte.vandenOever@prohles.nl

Heleen Oudshoorn

Groep 8

Heleen.Oudshoorn@prohles.nl

Marianne Blok

Groep 8

Marianne.Blok@prohles.nl

Jaap Hoek

Leraarondersteuner gr. 5-8

Jaap.Hoek@prohles.nl

Iris van der Plas

Administratief Medewerkster

Iris.vanderPlas@prohles.nl

Paul van Leeuwen

Gymleerkracht

Paul.vanLeeuwen@prohles.nl

Anja van der Plas

IB-er gr. 7-8 & RT

Anja.vanderPlas@prohles.nl

Ger van Egmond

ICT-er

Ger.vanEgmond@prohles.nl

Heleen Reitsma

IB-er gr. 1 - 4 / Adjunct-directeur

Heleen.Reitsma@prohles.nl

Kees Westhuis

Directeur

Kees.Westhuis@prohles.nl

Wij staan op de kaart!

Benieuwd naar nog meer informatie, tevredenheidspeilingen en vergelijking met andere basisscholen?
Lees meer