Ons team

Wat is een team? Simpel gezegd: minder van mij en meer van wij.

Bovenste rij (staand) v.l.n.r.: Laura van Rijn, Willem Kuijt, Lotte van den Oever, Heleen Oudshoorn, Alinda van Duijn, Marianne Blok.

Middelste rij (staand) v.l.n.r.: Paul van Leeuwen, Trude Haasnoot, Anja van der Plas, Jannet van Reeuwijk, Willy Hoogerdijk, Ineke Hoogendoorn.

Zittende rij v.l.n.r.: Kees Westhuis, Heleen Reitsma, Alette Schaap, Maartje Kuijt, Pauline Heutink, Mirella Hoek, Grieteke Nijgh, Jannette Veerman, Pauline Perdok.  Liggend vooraan: Jaap Hoek

 

Alette Schaap

Groep 1a / 2a

Alette.Schaap@prohles.nl

Trude Haasnoot

Groep 1b / 2b

Trude.Haasnoot@prohles.nl

Ineke Hoogendoorn

Groep 1b / 2b, 3 & plusgroepen

Ineke.Hoogendoorn@prohles.nl

Jannet van Reeuwijk

Groep 1c

Jannet.vanReeuwijk@prohles.nl

Jannette Veerman

Groep 1c

Jannette.Veerman@prohles.nl

Mirella Hoek

Onderwijsassistent gr 1-2

Mirella.Hoek@prohles.nl

Pauline Perdok

Groep 3a

Pauline.Perdok@prohles.nl

Alinda van Duijn

Onderwijsassistent gr 3

Alinda.vanDuijn@prohles.nl

Noa Guijt

Groep 4

Noa.Guijt@prohles.nl

Maartje Kuijt

Groep 4

Maartje.Kuijt@prohles.nl

Cobie Tüzün

Groep 4

Cobie.Tuzun@prohles.nl

Pauline Heutink

Groep 5

Pauline.Heutink@prohles.nl

Laura van Rijn

Groep 5

Laura.vanRijn@prohles.nl

Lotte van den Oever

Groep 6a

Lotte.vandenOever@prohles.nl

Willy Hoogerdijk

Groep 6b

Willy.Hoogerdijk@prohles.nl

Grieteke Nijgh

Groep 6b

Grieteke.Nijgh@prohles.nl

Willem Kuijt

Groep 7

Willem.Kuijt@prohles.nl

Anneke Klinkenberg

Groep 7

Anneke.Klinkenberg@prohles.nl

Heleen Oudshoorn

Groep 8

Heleen.Oudshoorn@prohles.nl

Marianne Blok

Groep 8

Marianne.Blok@prohles.nl

Jaap Hoek

Leraarondersteuner gr 3-8

Jaap.Hoek@prohles.nl

Iris van der Plas

Administratief Medewerkster

Iris.vanderPlas@prohles.nl

Paul van Leeuwen

Gymleerkracht

Paul.vanLeeuwen@prohles.nl

Anja van der Plas

IB gr. 5 – 8 / RT

Anja.vanderPlas@prohles.nl

Ger van Egmond

ICT-er

Ger.vanEgmond@prohles.nl

Heleen Reitsma

IB-er gr. 1 - 4 / Adjunct-directeur

Ger.vanEgmond@prohles.nl

Kees Westhuis

Directeur

kees.westhuis@prohles.nl

Wij staan op de kaart!

Benieuwd naar nog meer informatie, tevredenheidspeilingen en vergelijking met andere basisscholen?
Lees meer